OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE CHŁOPCÓW W I SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


7. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W UNIHOKEJU (Bełchatów dn.23.XI.2015r.:


III miejsce, drużyna w składzie:
Grzybowski Piotr
Mendak Szymon
Kowalczyk Damian
Pieniążek Bartosz
Raj Jakub
Pawelec Konrad
Chmielewski Borys
Knysiak Mateusz
Łakomy Adam
Morawski Łukasz

6. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ (Bełchatów dn.30.X.2015r.):


III miejsce, drużyna w składzie:
Pieniążek Bartosz
Grzybowski Piotr
Mendak Szymon
Kowalczyk Damian
Pawelec Konrad
Knysiak Mateusz
Łakomy Adam
Morawski Łukasz

5. FINAŁ WOJEWÓDZKI W SZTAFETACH PŁYWACKICH (Skierniewice dn.18.XI.2015r.):


IX miejsce, drużyna w składzie:
Podsiadły Nikodem
Kowalczyk Damian
Raj Jakub
Lasota Mikołaj
Grzybowski Piotr
Mendak Szymon
Wolniaczyk Hubert
Cybulski Tobiasz
Kałużny Kamil
Kostrzewa Maciej
Pieniążek Bartosz
Gurazda Maksymilian

4. PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZTAFETACH PŁYWACKICH (Radomsko dn.13.XI.2015r.):


II miejsce i awans do finału województwa, drużyna w składzie:
Podsiadły Nikodem
Kowalczyk Damian
Raj Jakub
Lasota Mikołaj
Grzybowski Piotr
Mendak Szymon
Wolniaczyk Hubert
Cybulski Tobiasz
Kałużny Kamil
Kostrzewa Maciej
Pieniążek Bartosz
Gurazda Maksymilian

3. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W SZTAFETACH PŁYWACKICH 10x25m stylem dowolnym (Bełchatów dn.29.X.2015r.):


II miejsce i awans do półfinału województwa, drużyna w składzie:
Podsiadły Nikodem
Kowalczyk Damian
Raj Jakub
Lasota Mikołaj
Grzybowski Piotr
Mendak Szymon
Wolniaczyk Hubert
Cybulski Tobiasz
Kałużny Kamil
Kostrzewa Maciej
Pieniążek Bartosz

2. FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (Uniejów 02.X.2015r.):


Pieniążek Bartosz XV miejsce.

1. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (Zelów 22.IX.2015r.):


Pieniążek Bartosz II miejsce, Knysiak Mateusz IV miejsce. Wszyscy awansowali na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego.

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT W I SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


10. MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W UNIHOKEJU ,23.XI.2015r. Bełchatów:


Skład :
Mikłaszewska Svenja, Tkacz Łukcja, Weronika Frankowska, Widera Maria, Katarzyna Woźniak, Gongol Wiktoria, Chrząszcz Wiktoria, Worpus Nikola, Rudzka Natalia, Wysocka Kinga – III m.

9. PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU,SZTAFETA 10x25m, 13.XI.2015r. Radomsko:


Skład :
Wojciechowska Maria, Alama Aleksandra, Widera Maria, Gongol Wiktoria, Rudzka Natalia, Cieślak Karolina, Tatara Martyna, Wójcik Magdalena, Szczepanik Patrycja, Szymczak Adrianna, Kotynia Julia, Podawca Kinga, Mikłaszewska Svenja, Wojewoda Dominika, Magdalena Muskała – V m .

8. MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU,SZTAFETA 10x25m, 29.X.2015r. Bełchatów:


Skład :
Wojciechowska Maria, Mikłaszewska Svenja, Alama Aleksandra, Widera Maria, Gongol Wiktoria, Rudzka Natalia, Cieślak Karolina, Tatara Martyna, Wojewoda Dominika, Magdalena Muskała, Wójcik Magdalena, Kotynia Julia, Podawca Kinga – II m i awans na półfinał wojewódzki.

7. MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ, 26.X.2015r. Bełchatów:


Skład :
Jakubiak Sandra, Mikłaszewska Svenja, Alama Aleksandra, Tkacz Łukcja, Weronika Frankowska, Widera Maria, Malwina Piechura, Katarzyna Woźniak, Gongol Wiktoria, Chrząszcz Wiktoria, Worpus Nikola, Rudzka Natalia, Maniecka Agnieszka– IV m

6. PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, 15.10.2015r. Zelów:


Skład :
Magdalena Wójcik, Julia Kotynia, Weronika Frankowska, Wiktoria Bębnowska, Zofia Rutkowska, Gierach Milena, Malwina Piechura, Joanna Kaczmarczyk, Kupc Paulina, Kupc Natalia, Katarzyna Woźniak, Natalia Kierasińska – III m

5. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH , 07.10.2015r. Zelów:


Skład :
Magdalena Wójcik, Julia Kotynia, Weronika Frankowska, Wiktoria Bębnowska, Zofia Rutkowska, Gierach Milena, Malwina Piechura, Joanna Kaczmarczyk, Kupc Paulina, Kupc Natalia, Katarzyna Woźniak – I m i awans na półfinał wojewódzki.

4. FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, 02.10.2015r. Uniejów:


Milena Gierach – II m.

3. MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS WOJ.ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE, 25.09.2015r. Kleszczów:


Skład :
Piątczak Weronika – I m w biegu na 300m,
Frankowska Weronika – III m w biegu na 100m,
Kupc Paulina – IV m w biegu na 600m,
Jakubiak Sandra – V m w pchnięciu kulą,
Kotynia Julia, Bębnowska Wiktoria, Frankowska Weronika, Piątczak Weronika – I m sztafeta 4x100m,
Tkacz Łucja,
Wójcik Magda,
Kaczmarczyk Joanna,
Głowacka Klaudia.

2. MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, 22.09.2015r. Zelów:


Milena Gierach – I m,
Magdalena Wójcik ,
Malwina Piechura,
Kaczmarczyk Joanna.

1. KLESZCZÓW na „5” , 20.09.2015r.:


Bieg na dystansie 800 m : I m – Milena Gierach, III m – Magdalena Wójcik.

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT W II SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


1.Powiatowe zawody w Piłce Siatkowej (Bełchatów):


IV miejsce drużyna w składzie: Widera Oliwia, Woch Natalia, Mikłaszewska Svenja, Jakubiak Sandra, Szczepocka Natalia, Worpus Nikola, Maniecka Agnieszka, Sołtys Julia, Śmiertka Katarzyna.

2.Indywidualne Halowe Mistrzostwa LZS woj. łódzkiego w L.A.:


III miejsce w skoku wzwyż – Izabela Białek

3.Powiatowe zawody w Piłce Nożnej (Bełchatów):


V miejsce drużyna w składzie : Mikłaszewska Svenja, Jakubiak Sandra, Worpus Nikola, Maniecka Agnieszka, Gongol Wiktoria, Chrząszcz Wiktoria, Rudzka Natalia

4.Powiatowe zawody w Lekkiej Atletyce (Bełchatów:


III miejsce drużyna w składzie: Widera Oliwia, Woch Natalia, Jakubiak Sandra, Gongol Wiktoria, Białek Izabela, Bębnowska Wiktoria, Gierach Milena, Piątczak Weronika, Szymczak Adrianna, Obuchowska Agnieszka, Wójcik Magdalena, Kaczmarczyk Joanna, Pikus Natalia, Kotynia Julia

5.Powiatowe zawody w Siatkówce Plażowej (Bełchatów):


IV miejsce druzyna w składzie : Widera Oliwia, Jakubiak Sandra

6.Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych LZS (Zelów-Patyki):


II miejsce drużyna w składzie : Gierach Milena, Piatczak Weronika, Kierasińska Natalia, Woch Natalia, Kaczmarczyk Joanna

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT W I SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


1.Liga Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce:


I miejsce w skoku w dal- Widera Oliwia
III miejsce w skoku w dal – Bębnowska Wiktoria
III miejsce w biegu na 300m – Kierasińska Natalia
II miejsce w biegu na 100m – Gierach Milena
II miejsce sztafeta 4x100m (Gierach Milena,Kierasińska Natalia,Pikus Natalia,Widera Oliwia)

2.Finał wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych:


VIII miejsce Kierasińska Natalia
XXI miejsce Gierach Milena

3.Powiatowe zawody w Unihokeju:


III miejsce drużyna w składzie: Widera Oliwia, Woch Natalia, Mikłaszewska Svenja, Jakubiak Sandra, Szczepocka Natalia, Obuchowska Agnieszka, Worpus Nikola

 


 

1LIGA ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE , Kleszczów dn. 27.IX.2013r.


Drużyna w składzie:

Pikus Natalia                         II miejsce w biegu na 100m

Kotynia Julia                         IV miejsce w biegu na 100m

Obuchowska Agnieszka        V miejsce w biegu na 300m

Gierach Milena                      II miejsce w skoku w dal

Białek Izabela                        VI miejsce w skoku wzwyż

Bębnowska Wiktoria

Wójcik Magdalena

Piechura Malwina

Kierasińska Natalia

Pikus Natalia, Białek Izabela, Gierach Milena, Kotynia Julia  II miejsce w sztafecie 4x100m

 

 

2MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W RAMACH  IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ GIMNAZJADY I LICEALIADY, Zelów-Patyki dn.07.X.2013r.


II miejsce i awans na zawody rejonowe


Drużyna w składzie:

Pikus Natalia

Kotynia Julia

Obuchowska Agnieszka

Gierach Milena

Wójcik Magdalena

Piechura Malwina

Kierasińska Natalia

Kierasińska Wiktoria

Klewin Aleksandra

Szymczak Adrianna

Fryś Kinga


3SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – ZAWODY NA SZCZEBLU REJONOWYM, Zelów-Patyki dn.17.X.2013r.


II miejsce i awans na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego


Drużyna w składzie:

Pikus Natalia

Kotynia Julia

Obuchowska Agnieszka

Gierach Milena

Wójcik Magdalena

Kierasińska Natalia

Kierasińska Wiktoria

Klewin Aleksandra

Szymczak Adrianna

Fryś Kinga

Woch Natalia

Widera Oliwia

Piątczak Weronika


4MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Łódź dn.25.X.2013r.


XII miejsce


Drużyna w składzie:

Pikus Natalia
Kotynia Julia
Obuchowska Agnieszka
Gierach Milena
Wójcik Magdalena
Kierasińska Natalia
Kierasińska Wiktoria
Klewin Aleksandra
Szymczak Adrianna
Fryś Kinga
Woch Natalia
Widera Oliwia
Piątczak Weronika


5MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PŁYWANIU – SZTAFETA 10x25m ,Bełchatów dn.07.XI.2013r.


Dziewczęta IV miejsce


Drużyna w składzie:

Widera Oliwia
Piwowarczyk Anna
Tarkowska Alicja
Białek Izabela
Gongol Wiktoria
Bartoszewska Izabela
Mizera Oliwia
Kierasińska Natalia
Staniszewska Jagoda
Kowalczyk Dominika


Chłopcy II miejsce i awans na mistrzostwa rejonow


Drużyna w składzie:

Sobociński Szymon
Stefaniak Jerzy
Pajęcki Paweł
Niedbała Patryk
Graczyk Dawid
Kubiak Patryk
Wojewoda Dawid
Spaleniak Adrian
Kowalczyk Damian
Raj Jakub
Kociniak Krzysztof
Lasota Mikołaj


6MISTRZOSTWA REJONOWE W PŁYWANIU – SZTAFETA 10x25m, Radomsko dn.13.XI.2013r.


Chłopcy IV miejsce


Drużyna w składzie:

Sobociński Szymon
Stefaniak Jerzy
Pajęcki Paweł
Niedbała Patryk
Podsiadły Miłosz
Graczyk Dawid
Kubiak Patryk
Wojewoda Dawid
Spaleniak Adrian
Kowalczyk Damian
Raj Jakub
Kociniak Krzysztof


7MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W UNIHOKEJU – SZTAFETA 10x25m, Bełchatów dn.12.XI.2013r.


Dziewczęta II miejsce


Drużyna w składzie :

Widera Oliwia
Klewin Aleksandra
Gongol Wiktoria
Kierasińska Natalia
Kowalczyk Dominika
Mendak Roksana
Jakubiak Sandra
Gierach Milena
Obuchowska Agnieszka
Pikus Natalia


Chłopcy II miejsce


Drużyna w składzie :

Sobociński Szymon
Stefaniak Jerzy
Pajęcki Paweł
Niedbała Patryk
Podsiadły Miłosz
Kubiak Patryk
Spaleniak Adrian
Kociniak Krzysztof
Zając Mateusz
Dytnerski Wiktor
Śluga Piotr


8MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ – Bełchatów dn.18.XI.2013r.


Dziewczęta IV miejsce


Drużyna w składzie :

Klewin Aleksandra
Gongol Wiktoria
Kierasińska Natalia
Kowalczyk Dominika
Mendak Roksana
Jakubiak Sandra
Gierach Milena
Obuchowska Agnieszka
Piechura Malwina
Piątczak Weronika
Kotynia Julia
Bartoszewska Izabela
Chrząszcz Wiktoria


Chłopcy III miejsce


Drużyna w składzie :

Sobociński Szymon
Stefaniak Jerzy
Pajęcki Paweł
Niedbała Patryk
Podsiadły Miłosz
Spaleniak Adrian
Kusiak Patryk
Zając Mateusz
Dytnerski Wiktor
Śluga Piotr
Kusiak Patryk