Liczba odwiedzin


 

 

Piotr Bujacz

   

„Duża część mojej rodziny mieszka w woj. łódzkim. Często są organizowane zjazdy rodzinne, w których cała rodzina może się spotkać. Nigdy jeszcze nie byłem poza granicami kraju, choć bardzo chciałbym pojechać do Anglii. Interesuje się informatyką i matematyką. Cała nauka tych przedmiotów przychodzi mi z dużą łatwością, mógłbym się uczyć tylko tego. Jako jeden z nielicznych potrafię np. zrobić stronę internetową. Książki czytam głównie na komórce, ponieważ w bibliotece szkolnej mało jest fantastyki, którą lubię. Chciałbym zostać informatykiem, który miałby dobrą pensje, nie musiałby dbać o porządek w swoim gabinecie. Szef miałby dbać tylko o to czy dobrze wykonałem zadanie, a nie czy jest ładnie czy nie.”

 

Karolina Chojka

 

„W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać telewizję, surfować w Internecie. W swoim życiu wiele miejsc już zwiedziłam, w wielu byłam. Wiele jeszcze chciałabym zwiedzić. Chodzę też na zajęcia pozalekcyjne, m.in. na zajęcia taneczne, próby chóru. Moje zainteresowania są związane z muzyką, ale nie chce z tym wiązać przyszłości, bo uważam to tylko za moje hobby. Należę do Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Kleszczów - jestem marżonetką. Najbardziej lubię czytać książki na faktach, bo są tam pokazane sytuacje prawdziwe, które kiedyś miały miejsce. Lubię czytać także książki historyczne. Mam wiele marzeń na przyszłość, ale jeszcze nie zdecydowałam się w sprawie zawodu. Chciałabym mieć zawód dobry, który przyniesie mi nie tylko pieniądze, ale i zadowolenie.”

 

Anna Kołomak

„Moja rodzina „porozrzucana” jest po całym globie ziemskim. Kocham podróżować, lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Ubóstwiam czytać książki. Przeczytałam ich mnóstwo. Chcę się nauczyć angielskiego, ponieważ przyszłości chciałabym wyjechać za granicę do jakiegoś anglojęzycznego kraju. Kiedyś chciałam być aktorką, ostatnio stanęło na zawodzie policjantki.”

 

 

 


Monika Krasoń

„Interesuję się sportem, muzyką, tańcem. Chodzę na kółka; biologiczne, taneczne oraz fizyczne. Moim ulubionym przedmiotem jest chyba język angielski. Uczę się go, ponieważ lubię to  robić. W przyszłości chciałabym studiować pedagogikę, zajmować się dziećmi w przedszkolu, żłobku lub w szkole.”

 

 

 

 


Marta Marcinkowska

 

„Bardzo lubię podróżować i w zasadzie chciałabym być wszędzie. Bardzo lubię zwierzęta. Oprócz tego lubię czytać, kiedyś tego nie znosiłam. Podobają mi się książki fantastyczne. W Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Gminy Kleszczów gram na flecie poprzecznym. Niezbyt często myślę o przyszłości. Wszyscy mnie o to pytają i to mnie denerwuje. Mam marzenia, ale zachowam je dla siebie i postaram się, aby kiedyś się spełniły.”

 

 

 

 

 

Michał Mielczarek

„Zanim przeprowadziłem się do Kleszczowa wcześniej mieszkałem na Śląsku. Moja rodzina pochodzi w całości z małych miejscowości za Pajęcznem. Jednak spora jej część w latach 1960-1970 wyjechała w poszukiwaniu pracy do większych miast. Aktualnie z mojej bliższej rodziny połowa jest na Śląsku, a pozostali mieszkają w swoich rodzinnych miejscowościach. Lubię wycieczki klasowe, gdyż mogę na nich odpocząć od codziennej nauki i pobyć więcej czasu ze znajomymi. Aktualnie uczę się dwóch języków obcych: angielskiego i niemieckiego. Chętnie poszerzam wiedzę z tego zakresu, gdyż wiem, że kiedyś ułatwi mi to zdobycie dobrego wykształcenia. W przyszłości chciałbym wrócić na Śląsk. Marzę o studiach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, które pozwolą mi uzyskać zawód związany z informatyką i nowoczesnymi technologiami.”

Patrycja Rutkowska

„Moim hobby są podróże. Wraz z rodzicami podróżuję za granicę od 3-go roku życia. Bardzo lubię podziwiać krajobrazy inne, niż dane mi jest zobaczyć w Polsce. Bardzo chciałabym pojechać na Hawaje i nauczyć się tańca hula.  Od dzieciństwa lubię malować, rzeźbić itp. Teraz nie mam jeszcze żadnych planów na przyszłość.”

 

 

 

 

 

Anna Szczęsna

„W moim sercu jest reggae. Jestem członkiem tylko jednej organizacji, jest to PTSM. Bardzo przyjemnie wspominam wszystkie rajdy, na jakich byłam. Zawdzięczam to głównie ludziom, którzy je organizują i biorą w nich udział. Lubię czytać. Najbardziej interesują mnie książki, od tych dość prostych, po te głębokie, w których trzeba doszukiwać się ukrytej treści. Nie myślę zbyt wiele o swojej przyszłości, staram się żyć chwilą, nie przeszkadza mi to jednak marzyć. Myślę, że wybiorę zawód zgodny z moimi ideałami i zainteresowaniami.”

 

 

Paulina Tulejska

„Mieszkam w gminie Kleszczów od urodzenia. Moja fantazję najbardziej pobudzają książki przygodowe i fantastyczne. Największą przyjemność sprawia mi nauka języka angielskiego. W przyszłości chciałbym być pediatrą lub prawnikiem. Mam zamiar nadal mieszkać w Kleszczowie.”

 

 

 

 

 

Kamila Walasiak

„Mam wiele zainteresowań. Na pierwszym miejscu są: śpiew i taniec. Nie wiem, co jest dla mnie ważniejsze. Chciałabym chodzić na naukę któregoś z nich. Lubię rzeczy logiczne, których zazwyczaj nie muszę się długo uczyć, tylko wystarczy, żebym je zrozumiała. Moim hobby jest rozwiązywanie zadań z matematyki. Jednoznacznie nie potrafię sprecyzować, kim chciałabym być w przyszłości. Na pewno marzy mi się wyższe wykształcenie. W tej chwili interesują mnie trzy zawody: tancerz, nauczycielka i wokalistka. Mam nadzieję, iż niedługo moje życie ukierunkowuje się w tylko na jedno z tych zajęć.”

 

Zuzia Walczak

 

Najbardziej ciekawią mnie aktualne wydarzenia w Polsce i na świecie, szczególnie te, które dotyczą mojej rzeczywistości. Lubię wiedzieć co się dzieje wokół mnie. Interesuję się dziennikarstwem, prawdziwą przyjemność sprawia mi czytanie gazet. Narazie swoją przyszłość wiążę z prawem. Marzy mi się kariera adwokata.


 

 

 

 

 

Paulina Woch

„Jestem ciekawa świata, więc zapisuję się na wyjazdy. Nie tylko można coś ciekawego zobaczyć, ale także spędza się więcej czasu w grupie. Moim hobby jest czytanie książek. To jest moja największa pasja, a zaraz po niej jest malowanie, rysowanie i wszystko inne związane ze sztuką. Zapisałam się do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Gram tam na trąbce. Największym moim marzeniem jest wydanie książki, którą teraz piszę. Chciałabym także podróżować po całym świecie i pomagać innym ludziom z ubogich krajów. Tak naprawdę nie wiem, kim chciałabym być w przyszłości. Z roku na rok mam inny pomysł na życie.”

 

 


Autorka zdjęcia (wykorzystanego w nagłówku strony): Kamila Walasiak